Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

Młodszy dyspozytor z językiem niemieckim – Lipsk

ID ogłoszenia: 2019

System zjazdowy: bez systemu

Wynagrodzenie: 2000 € brutto + nadgodziny + dodatki

Miejsce pracy: Lipsk, Sachsen, Niemcy

Najważniejsze obowiązki:

  • prawidłowe prowadzenie dokumentacji we współpracy z pracownikiem biura,
  • rozmowy telefoniczne z klientami, podwykonawcami i kierowcami,
  • monitorowanie i rozliczanie ruchu transportowego,
  • zarządzanie jakością

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin,
  • praca w niewielkim biurze w przyjaznej i życzliwej atmosferze,
  • pomoc w znalezieniu odpowiedniego zakwaterowania,
  • 50 % czynszu za mieszkanie pokrywa pracodawca,
  • szkolenie od podstaw wprowadzające w obowiązki,
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
  • odprowadzane składki, dostęp do świadczeń socjalnych, ubezpieczenie NNW,
  • urlop wypoczynkowy w wymiarze 24 dni w roku,
  • wynagrodzenie podstawowe 2000 € brutto + wypłacane nadgodziny,
  • przewidziane premie przy dobre współpracy,
  • po okresie próbnym negocjacja warunków finansowych,
  • zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia

Wymagamy:

  • gotowość do zmiany miejsca zamieszkania,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • biegłość w obsłudze komputera (MS Office, wyszukiwarki internetowe),
  • umiejętność budowania pozytywnych i długotrwałych relacji, wysoka komunikatywność,
  • wysoki poziom zaangażowania, elastyczność i otwartość na nowe zadania,
  • dobra znajomość języka niemieckiego do swobodnej komunikacji – warunek konieczny

Mile widziane:

  • minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • wykształcenie kierunkowe,
  • doświadczenie w branży transportowej

Pytania prosimy kierować pod nr telefonu +48 784 310 100 lub na adres mailowy kontakt@cedriver.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 15:00