Oferta pracy

Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

MECHANIK / ŚLUSARZ samochodów ciężarowych i maszyn rolniczych – Erfurt

ID ogłoszenia: 1612

System zjazdowy: 3/1, bez systemu

Wynagrodzenie: 12 € brutto / godzina

Miejsce pracy: Erfurt, Thüringen, Niemcy

Najważniejsze obowiązki:

  • naprawa, konserwacja i przegląd samochodów ciężarowych i maszyn rolniczych,
  • wykonywanie innych drobnych napraw

Oferujemy:

  • praca w systemie zjazdowym 3/1 lub bez systemu,
  • zatrudnienie na pełen etat 9 godzin dziennie,
  • bezpłatne zakwaterowanie w mieszkaniu z pełnym wyposażeniem i łączem internetowym,
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
  • odprowadzane składki, dostęp do świadczeń socjalnych, ubezpieczenie NNW,
  • wynagrodzenie 12 € brutto / godzinę,
  • podwyżka za dobrą wydajność,
  • zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia,

Wymagamy:

  • prawo jazdy kat. B,
  • wykształcenie w zawodzie,
  • minimum roczne doświadczenie przy naprawach,
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w rolnictwie,
  • ukończone kursy i posiadane licencje,
  • umiejętność w obsłudze maszyn rolniczych i budowlanych

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszamy do aplikowania na ofertę:

Pytania prosimy kierować pod nr telefonu +48 784 310 100 lub na adres mailowy kontakt@cedriver.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 15:00

Blog

Dowiedz się więcej