Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

Mechanik pojazdów ciężarowych – Kassel

ID ogłoszenia: 1820

System zjazdowy: 3/1, bez systemu

Wynagrodzenie: 13-16 € brutto / godz.

Miejsce pracy: Kassel, Hessen, Niemcy

Najważniejsze obowiązki:

  • naprawa, konserwacja i przegląd firmowych samochodów ciężarowych i naczep,
  • świadczenie usług serwisowych i gwarancyjnych dla klientów indywidualnych,
  • wykonywanie drobnych prac ślusarskich, naprawa karoserii

Oferujemy:

  • praca w systemie dwuzmianowym w pełnym wymiarze godzin,
  • dwie pracujące soboty w miesiącu,
  • zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym z łazienką w pobliżu bazy,
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
  • odprowadzane składki, dostęp do świadczeń socjalnych, ubezpieczenie NNW,
  • wynagrodzenie 13-16 € brutto / godzinę, w zależności od doświadczenia,
  • zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia

Wymagamy:

  • prawo jazdy kat. B,
  • minimum 3 lata doświadczenia przy naprawach,
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Mile widziane:

  • udokumentowane kwalifikacje zawodowe, certyfikaty, kursy

Pytania prosimy kierować pod nr telefonu +48 784 310 100 lub na adres mailowy kontakt@cedriver.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 15:00