Oferta pracy

Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

Kierowca C+E wywrotka lub walkingfloor – system 3/1, 4/1 – Erfurt

ID ogłoszenia: 1804

kierowca ce wywrotka

System zjazdowy: 3/1, 4/1

Rodzaj naczepy/przyczepy: ,

Wynagrodzenie: €12,41 brutto/godz. + diety

Miejsce pracy: Erfurt, Thüringen, Niemcy

Najważniejsze obowiązki:

  • prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą typu walkingfloor lub wywrotka,
  • w okresie luty-sierpień przewóz ziemi, produktów rolnych, materiałów organicznych do produkcji biogazu, węgla oraz drewna w trasach po Niemczech i krajach Benelux
  • w okresie wrzesień-styczeń transport lokalny buraków cukrowych z pola do cukrowni (ok. 120-140 km)

Warunki zatrudnienia:

  • praca w systemach zjazdowych 3/1 lub 4/1,
  • stałe zatrudnienie przez cały rok, w okresie luty-sierpień są to trasy międzynarodowe Niemcy-Benelux, natomiast w okresie wrzesień-styczeń kampania cukrowa,
  • praca z zachowaniem norm czasu pracy kierowcy,
  • podczas tras międzynarodowych zakwaterowanie w kabinie samochodu z zapleczem socjalnym przy bazie firmy,
  • podczas kampanii cukrowej bezpłatne zakwaterowanie w pokojach przy bazie firmy lub w pobliskim pensjonacie,
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
  • odprowadzane składki, dostęp do świadczeń socjalnych, ubezpieczenie NNW,
  • wynagrodzenie godzinowe €12,41 brutto, zależnie od wybranego systemu:
  • w systemie 3/1 podstawa min. €2100 brutto + diety,
  • w systemie 4/1 podstawa min. €2250 brutto + diety,
  • diety wypłacane są następująco: Niemcy €28, Belgia €59, Holandia €47,
  • zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy,
  • minimum roczne doświadczenie w transporcie międzynarodowym,
  • doświadczenie w obsłudze wywrotki lub walkingfloor,
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w rolnictwie

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszamy do aplikowania na ofertę:

Pytania prosimy kierować pod nr telefonu +48 784 310 100 lub na adres mailowy kontakt@cedriver.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 15:00

Blog

Dowiedz się więcej