Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

Kierowca C+E – solówka – system 4/1 – Siegen

ID ogłoszenia: 1782

System zjazdowy: 4/1

Rodzaj naczepy/przyczepy: ,

Wynagrodzenie: podstawa 2200 € brutto + diety

Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem, Hessen, Niemcy

Najważniejsze obowiązki:

  • prowadzenie pojazdu o ładowności do 7,5 tony, tzw. solówki,
  • transport stali i części samochodowych w trasach krótko- i dalekobieżnych po Niemczech

Oferujemy:

  • praca w systemie zjazdowym 4/1 lub od poniedziałku do piątku,
  • bezpłatne zakwaterowanie w hostelu oddalonym ok. 15-20 km od bazy firmy,
  • współpraca z polskim dyspozytorem,
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
  • odprowadzane składki, dostęp do świadczeń socjalnych, ubezpieczenie NNW,
  • podstawa 2200 € brutto + diety 300 € miesięcznie,
  • płatny urlop wypoczynkowy w wymiarze 24 dni,
  • zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia

Wymagamy:

  • prawo jazdy kat. C z kodem 95, karta kierowcy,
  • minimum 3-letnie doświadczenie w transporcie ciężarowym,
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego

Pytania prosimy kierować pod nr telefonu +48 784 310 100 lub na adres mailowy kontakt@cedriver.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 15:00