Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w irlandzkiej firmie transportowej na stanowisko:

Kierowca C+E – niskie podwozie lub platforma – Hrabstwo Limerick

ID ogłoszenia: 1923

System zjazdowy: 2 lub 3 mies. / 2 lub 3 tyg.

Rodzaj naczepy/przyczepy: ,

Wynagrodzenie: 630-690 € netto tygodniowo

Miejsce pracy: Limerick, Munster, Irlandia

Najważniejsze obowiązki:

  • prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą niskopodwoziową lub platformą,
  • przewóz maszyn, ponadgabarytów, stali i elementów betonowych przeważnie w trasach po Irlandii

Oferujemy:

  • regularna praca od poniedziałku do piątku albo w systemie zjazdowym,
  • zatrudnienie w trasach dziennych, przeważnie z codziennymi powrotami na bazę firmy,
  • pełne zaplecze socjalne dostępne przy bazie firmy (prysznice, toalety, internet, kuchnia, pralka, etc.)
  • zakwaterowanie w kabinie lub pomoc w znalezieniu mieszkania,
  • legalna praca w oparciu o irlandzki kontrakt, bezpośrednio z pracodawcą,
  • wszelkie formalności załatwiane z pracodawcą na miejscu – w tym CPC,
  • odprowadzane składki, ubezpieczenie NNW,
  • miesięczne wynagrodzenie 2950 € brutto na początek zatrudnienia,
  • regularne podwyżki płacy wraz ze wzrostem stażu pracy,
  • zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia

Wymagamy:

  • prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, CPC lub karta kierowcy,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w transporcie ciężarowym minimum 2 lata

Mile widziane:

  • uprawnienia ADR podstawowe

Pytania prosimy kierować pod nr telefonu +48 784 310 100 lub na adres mailowy kontakt@cedriver.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 15:00