Oferta pracy

Ogłoszenie archiwalne

Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

Kierowca C+E – firanka – system 3/1 – dyspozytor z j. angielskim – Münster

ID ogłoszenia: 1587

System zjazdowy: 3/1

Rodzaj naczepy/przyczepy: ,

Wynagrodzenie: 2100 € podstawy + diety + premie

Miejsce pracy: Münster, Nordrhein-Westfalen, Niemcy

Najważniejsze obowiązki:

  • prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą typu firanka,
  • przewóz produktów spożywczych oraz artykułów handlowych w trasach po Niemczech

Oferujemy:

  • praca w systemie zjazdowym 3/1 lub od poniedziałku do piątku,
  • trasy dzienne, ok. 10 godzin w ciągu dnia,
  • zatrudnienie z zachowaniem norm czasu pracy kierowcy,
  • korzystanie z najnowszych technologii w codziennej pracy,
  • angielskojęzyczny spedytor w oddziale,
  • zakwaterowanie w kabinie samochodu z zapleczem socjalnym przy bazie firmy,
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
  • odprowadzane składki, dostęp do świadczeń socjalnych, ubezpieczenie NNW,
  • wynagrodzenie podstawowe 2100 € brutto + diety 24 € + premia dzienna 6 €,
  • zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia

Wymagamy:

  • prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy,
  • minimum roczne doświadczenie w transporcie ciężarowym,
  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego lub dobra znajomość j. angielskiego

Mile widziane:

  • uprawnienia ADR podstawowe