Oferta pracy

Ogłoszenie archiwalne

Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

Kierowca C+E – coilmulda lub joloda – Zwickau

ID ogłoszenia: 1658

System zjazdowy: bez systemu

Rodzaj naczepy/przyczepy: ,

Wynagrodzenie: 2250 - 2600 €

Miejsce pracy: Zwickau, Sachsen, Niemcy

Najważniejsze obowiązki:

  • prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą typu firanka – coilmulda lub Joloda,
  • przewóz stali i narzędzi albo papieru i makulatury w trasach krótko- i dalekobieżnych po Niemczech

Oferujemy:

  • praca bez systemu zjazdowego od poniedziałku do piątku,
  • trasy dzienne, w ciągu tygodnia 2-3 powroty na bazę firmy,
  • zakwaterowanie w kabinie samochodu, przy bazie firmy zaplecze socjalne,
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
  • odprowadzane składki, dostęp do świadczeń socjalnych, ubezpieczenie NNW,
  • możliwość wyboru jednego z dwóch sposobów wynagradzania:
  • stała pensja w wysokości 1750 € netto + diety 24 € netto, lub:
  • stawka godzinowa 9,60 € brutto + diety 24 € netto,
  • dodatek na paliwo 44 € miesięcznie,
  • zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia

Wymagamy:

  • prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy,
  • minimum roczne doświadczenie w transporcie ciężarowym,
  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego

Mile widziane:

  • doświadczenie w obsłudze naczepy coilmulda lub z systemem Joloda