Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w holenderskiej firmie transportowej na stanowisko:

Kierowca C+E – cysterna – trasy międzynarodowe – Rotterdam

ID ogłoszenia: 2173

System zjazdowy: 6/2

Rodzaj naczepy/przyczepy:

Wynagrodzenie: 670-770 € netto tygodniowo

Miejsce pracy: Rotterdam, Zuid-Holland, Holandia

Najważniejsze obowiązki:

  • prowadzenie ciągnika siodłowego z cysterną,
  • napełnianie i opróżnianie cystern przy użyciu sprzętu hydraulicznego i sprężarkowego,
  • przewóz ładunków po Holandii, Belgii, Francji, Austrii, Włoszech i Hiszpanii

Oferujemy:

  • praca dla 4 kierowców w systemie zjazdowym 6/2,
  • zatrudnienie od poniedziałku do piątku w trasach dziennych,
  • sporadyczna praca weekendowa,
  • pełne zaplecze socjalne dostępne przy bazie firmy,
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania w pokoju w okolicy,
  • legalna praca w oparciu o holenderską umowę o pracę, bezpośrednio z pracodawcą,
  • wszelkie formalności załatwiane z pracodawcą na miejscu,
  • odprowadzane składki, ubezpieczenie NNW,
  • wynagrodzenie na początek zatrudnienia:
  • stawka godzinowa 14 € brutto / godz. z gwarancją minimum 10 godzin dziennie,
  • dieta dzienna 30 € netto za noc spędzoną poza bazą firmy,
  • zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia

Wymagamy:

  • prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy,
  • doświadczenie w transporcie międzynarodowym minimum 1 rok,
  • doświadczenie w obsłudze cystern,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • uprawnienia ADR rozszerzone

Pytania prosimy kierować pod nr telefonu +48 784 310 100 lub na adres mailowy kontakt@cedriver.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 15:00