Oferta pracy

Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

Kierowca C+E – coilmulda lub platforma – systemy 3/1, 4/1 – Riesa

ID ogłoszenia: 1797

kierowca ce coilmulda

System zjazdowy: 3/1, 4/1, bez systemu

Rodzaj naczepy/przyczepy: , ,

Wynagrodzenie: 12 € brutto/godz. + diety + dodatki za godziny nocne

Miejsce pracy: Riesa, Sachsen, Niemcy

Najważniejsze obowiązki:

  • prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą typu coilmulda lub platforma,
  • dostarczanie stali, elementów stalowych lub drewna w trasach dalekobieżnych po Niemczech

Oferujemy:

  • praca bez systemu zjazdowego albo systemy 3/1, 4/1,
  • zatrudnienie w systemie dziennych i nocnych zmian,
  • ok. 60-65 godzinna przerwa weekendowa,
  • transport pełnych ładunków do 1 klienta dziennie,
  • praca w nowoczesnej firmie z bardzo dobrze utrzymaną i stale serwisowaną flotą,
  • bardzo rozbudowane i czyste zaplecze socjalne przy bazie firmy (prysznice, toalety, wyposażona kuchnia, mikrofalówka, ekspres do kawy, lodówka, zmywarka do naczyń, pralka, suszarka oraz salon z miejscami do odpoczynku i Internetem) .
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
  • odprowadzane składki, dostęp do świadczeń socjalnych, ubezpieczenie NNW,
  • wynagrodzenie godzinowe 12,00 € brutto + diety 14 lub 28 € netto,
  • dodatki za zmiany nocne naliczane w godz. 20:00 – 6:00,
  • duża ilość pracujących, a wszelkie nadgodziny są rozliczane na Zeitkonto,
  • wypłacane dodatki świąteczne,
  • zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia

Wymagamy:

  • prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy,
  • doświadczenie w transporcie ciężarowym w przewozie stali,
  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszamy do aplikowania na ofertę:

Pytania prosimy kierować pod nr telefonu +48 784 310 100 lub na adres mailowy kontakt@cedriver.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 15:00

Blog

Dowiedz się więcej